-6°C
logo Günlük Ücretsiz

Trump Towers Alış Veriş Merkezi

ALIŞVERİŞİN KALBİ, SOSYAL YAŞAMIN MERKEZİ

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence alternatifleri, yeme – içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Read More
Address
Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12, 34400 Şişli/İstanbul, Türkiye
Phone
+9002123487867
See more information

Trump Towers Alış Veriş Merkezi

ALIŞVERİŞİN KALBİ, SOSYAL YAŞAMIN MERKEZİ

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular’ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence alternatifleri, yeme – içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

5 kattan oluşan Trump Alışveriş Merkezi, yerli-yabancı ünlü markaları ziyaretçileri ile buluşturuyor. Mango, Network, Flo, e-bebek, English Home, Benetton, Roman, Home Store gibi markaların yer aldığı Trump Alışveriş Merkezi’nde ayrıca spor kompleksi MacFit, elektronik market Media Markt ve market Migros hizmet veriyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin 9000 m2 büyüklüğe sahip bir katı sadece çocuklara özel olarak tasarlandı. Rengarenk dekorasyonu ve çocuk mağazalarının yanı sıra çocuklara özel yeme-içme mekanları bulunan bu özel katta ayrıca D&R Kids çocuklarla buluşuyor. Her gün birbirinden eğlenceli etkinliklerin düzenlendiği katta, Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo bulunuyor.

Trump Cadde düzenlediği dev konserler ile müziğin nabzını tutarken 500 kişilik koltuk kapasitesiyle Trump Kültür ve Gösteri Merkezi sezonun yoğun ilgi gören tiyatro oyunlarını seyirci ile buluşturuyor. Altı salonuyla Cinemaximum teknoloji ve konforu birleştiriyor. Türkiye’nin en büyük kaçış oyunları merkezi Escapist ise 6 farklı oyunuyla macera tutkunlarına sesleniyor.

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi’nin içinden metro ve metrobüse direkt bağlantı tüneli bulunuyor.

Adres: Mecidiyeköy / Şişli
Telefon: 0212 348 78 67
Açılış/Kapanış: 10.00 – 22.00
Otopark kapasitesi: 1000 araç


Reviews

( 0 )
based on 0 reviews
Quality
( 0 )
Location
( 0 )
Service
( 0 )
Prices
( 0 )
Ambiance
( 0 )

    There are no reviews yet.